MENÜ  

AnadoluJet ile inin Enterprise ile devam edin!

AnadoluJet yolcularına özel; otomatik vites Hyundai i20 99 TL, dizel Ford Focus 119 TL!

 

Kampanya Koşulları:

 

- Kampanya 25 Ağustos 2017 tarihine kadar yapılan kiralama işlemlerinde geçerlidir. 

- Kampanya kapsamında EDAR grubu (Hyundai i20 ve benzeri) araçlar günlük 99TL'den ve IDMD grubu (Ford Focus ve benzeri) araçlar günlük 119TL'den kiralanabilecektir. 

- Hyundai i20 ve benzeri araçlar 99TL ve Ford Focus ve benzeri araçlar 119 TL kampanyası AnadoluJet yolcularının bilet numaraları ile www.enterprise.com.tr/anadolujet adresi üzerinden; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman ofisleri için yapacakları online işlemlerde ve direkt ofis başvurularında geçerlidir.

- Hyundai i20 ve benzeri araçlar 99TL ve Ford Focus ve benzeri araçlar 119 TL kampanyasından yararlanmayan AnadoluJet yolcuları, Enterprise'ın Adana, Ankara, Antalya, Batman, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Muğla, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van illerindeki ofislerinden AnadoluJet yolcularına özel indirimlerle, rezervasyonsuz olarak da hizmet alabilecektir. 

- Rezervasyonsuz işlemlerde özel indirimlerden yararlanmak için, AnadoluJet biniş kartı ibrazı talep edilebilir. - Araç kiralamalarında Enterprise Rent-A-Car genel kiralama koşulları geçerlidir.

- Kampanya koşullarında, AnadoluJet ve Enterprise Rent-A-Car değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

- Bahsi geçen araçlar ile kiralamaya sunulan araçların donanımları arasında farklılıklar bulunabilir. 

- Başka kampanyalarla birleştirilemez. 

- Kampanya filo imkânları ile sınırlıdır.

- Miles&Smiles kart sahipleri AnadoluJet kampanyasından faydalanarak yaptıkları kiralamalar sonucu mil kazanamaz, mil yüklemeleri yalnızca Miles&Smiles kampanyası ile yapılan kiralamalarda geçerlidir.

Site Creation by Sirius Interactive