MENÜ  

AnadoluJet ile inin Enterprise ile devam edin!

AnadoluJet yolcularına özel; dizel Clio hafta içi alışlarda günlük 79TL'den hafta sonu alışlı kiralamalarda 85TL, dizel otomatik Ford Focus 119 TL!

Kampanya Koşulları:

- Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar yapılan kiralama işlemlerinde geçerlidir. 

- Kampanya kapsamında EDMD grubu (Renault Clio ve benzeri) araçlar  hafta içi alışlarda günlük 79TL'den hafta sonu alışlı kiralamalarda 85TL  ve IDAD grubu (Ford Focus ve benzeri) araçlar günlük 119TL'den kiralanabilecektir. 

- Clio ve benzeri araçlar  hafta içi alışlarda günlük 79TL'den hafta sonu alışlı kiralamalarda 85TL  ve Ford Focus ve benzeri araçlar 119 TL kampanyası AnadoluJet yolcularının bilet numaraları ile www.enterprise.com.tr/anadolujet adresi üzerinden; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman ofisleri için yapacakları online işlemlerde ve direkt ofis başvurularında geçerlidir.

- Clio ve benzeri araçlar  hafta içi alışlarda günlük 79TL'den hafta sonu alışlı kiralamalarda 85TL  ve Ford Focus ve benzeri araçlar 119 TL kampanyasından yararlanmayan AnadoluJet yolcuları, Enterprise'ın Adana, Ankara, Antalya, Batman, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Muğla, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van illerindeki ofislerinden AnadoluJet yolcularına özel indirimlerle, rezervasyonsuz olarak da hizmet alabilecektir. 

- Rezervasyonsuz işlemlerde özel indirimlerden yararlanmak için, AnadoluJet biniş kartı ibrazı talep edilebilir. - Araç kiralamalarında Enterprise Rent-A-Car genel kiralama koşulları geçerlidir.

- Kampanya koşullarında, AnadoluJet ve Enterprise Rent-A-Car değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

- Bahsi geçen araçlar ile kiralamaya sunulan araçların donanımları arasında farklılıklar bulunabilir. 

- Başka kampanyalarla birleştirilemez. 

- Kampanya filo imkânları ile sınırlıdır.

- Miles&Smiles kart sahipleri AnadoluJet kampanyasından faydalanarak yaptıkları kiralamalar sonucu mil kazanamaz, mil yüklemeleri yalnızca Miles&Smiles kampanyası ile yapılan kiralamalarda geçerlidir.

Site Creation by Sirius Interactive