MENÜ  

AnadoluJet yolcularına özel; otomatik Peugeot 301 günlük kiralamalarda 115TL, Toyota Corolla  125 TL!

Kampanya Koşulları:

Peugeot 301 günlük kiralamalarda 115TL, Toyota Corolla  125 TL Kampanyası 31 Mayıs 2018 tarihine kadar yapılan kiralama işlemlerinde geçerlidir.

Kampanya kapsamında CDMD grubu (Peugeot ve benzeri) araçlar  günlük kiralamalarda 115TL  ve IDMD grubu (Toyota Corolla ve benzeri) araçlar günlük 125TL'den kiralanabilecektir.

Kampanya kapsamınıdaki araçlar veya aynı grupblardan benzer araçların kiralamalarında  AnadoluJet yolcularının bilet numaraları ile www.enterprise.com.tr/anadolujet adresi üzerinden; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman ve Trabzon ofisleri için yapacakları online işlemlerde ve direkt ofis başvurularında geçerlidir.

Peugeot 301 günlük kiralamalarda 115TL, Toyota Corolla  125 TL kampanyasından yararlanmayan AnadoluJet yolcuları, Enterprise'ın Adana, Ankara, Antalya, Batman, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Muğla, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, ve Van illerindeki ofislerinden AnadoluJet yolcularına özel indirimlerle, rezervasyonsuz olarak da hizmet alabilecektir.

Rezervasyonsuz işlemlerde özel indirimlerden yararlanmak için, AnadoluJet biniş kartı ibrazı talep edilebilir.

Araç kiralamalarında Enterprise Rent-A-Car genel kiralama koşulları geçerlidir.

Kampanya koşullarında, AnadoluJet ve Enterprise Rent-A-Car değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bahsi geçen araçlar ile kiralamaya sunulan araçların donanımları arasında farklılıklar bulunabilir.

Başka kampanyalarla birleştirilemez. - Kampanya filo imkânları ile sınırlıdır.

Miles&Smiles kart sahipleri AnadoluJet kampanyasından faydalanarak yaptıkları kiralamalar sonucu mil kazanamaz, mil yüklemeleri yalnızca Miles&Smiles kampanyası ile yapılan kiralamalarda geçerlidir.

Site Creation by Sirius Interactive