MENÜ  

Tüm Türk Telekom Aboneleri

Türk Telekom Aboneleri Enterprise'dan yapacakları tüm yurtiçi araç kiralamalarında %40 özel indirim avantajından yararlanıyor. 

%40 indirim kampanyası, 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir. Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine Enterprise’dan %40 indirim sağlanacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin ENTERPRISE boşluk TCKN yazıp 6262’ye SMS göndermesi, gelen şifreyi ilgili şube yetkilisine iletmeleri veya web sitesindeki ilgili alana giriş yapmaları gerekmektedir. Her araç kiralamada yeni şifre alınması gerekmektedir.

Kampanya, Enterprise’ın yurt içi tüm Enterprise ofislerinde geçerlidir ve başka kampanyalarıyla birleştirilemez. İndirim yalnızca araç kiralamalarda geçerlidir, hiç bir ek hizmet için geçerli değildir. Kampanya sadece günlük kiralamalarda geçerlidir ve filo imkanları ile sınırlıdır. Kampanyada araç marka ve model garantisi verilmez. Araç kiralamalarında Enterprise Genel Kiralama Bilgileri ve Koşulları geçerlidir. Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.

Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve Yes Oto Kiralama ve Turizm Yatırımları A.Ş. kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Site Creation by Sirius Interactive