MENÜ  

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya , İç Hatlar

  • Adres: Antalya Havalimanı - İç Hatlar Geliş Terminali
  • E-mail: antalya@enterprise.com.tr
  • Telefon: 0242 330 35 57
  • Faks: 0242 330 35 58
  • Çalışma Saatleri: Pazartesi - Pazar / 08:00-22:00
antalya araç kiralama

Toroslardan gelen kirlenmemiş doğası, sıcak denizi ve şaşırtıcı iklim çeşitliliğinin yanı sıra saymakla bitmeyecek tarihi alanları, müzeleri ve eğlence turizmi ile yolculukların en güzel duraklarından biridir Antalya. Antalya Havalimanı iç hatlar terminaline ulaştıktan sonra Enterprise ofisimize uğrayarak araç kiralama işlemlerinizi hızlı ve kolayca yapıp şehrin güzelliklerine doğru yola çıkabilirsiniz. Tatil köyü ya da otel konaklama alanınızla sınırlı kalmayıp Enterprise kusursuz hizmet anlayışı ile tatiliniz süresince  her ilçesi farklı bir deneyim yaşatan şehrin tamamını gezebilirsiniz. Antalya İç Hatlar rent a car ofisimizde size hizmet vermekten mutluluk duyarız.  

Antalya , Dış Hatlar

  • Adres: Antalya Havalimanı Dış Hatlar Geliş T-1 Terminali
  • E-mail: antalya@enterprise.com.tr
  • Telefon: 0242 330 33 16
  • Faks: 0242 330 35 58
  • Çalışma Saatleri: Pazartesi - Pazar / 08:00-22:00
antalya araç kiralama

Türkiye'de turizm denildiğinde akıllara ilk gelen kentlerden biri olan Antalya, dört mevsim yerli ve yabancı çok sayıda turist ağırlamaktadır. Eski ismi "Antalela" olan, iki ova arasına konuşlanmış ve 630 km kıyı şeridine sahip olan bu geniş kentin keşfedilmeyi bekleyen tüm duraklarına ulaşım Antalya Havalimanı araç kiralama ofisimizden Enterprise kalitesiyle kiralayacağınız araçlar ile çok kolay! Türkiye'nin yüzölçümü açısından en büyük kentlerinden biri olan Antalya'daki keşif duraklarını bütünüyle gezip görebilmenin ve uzun mesafeleri daha yakın hale getirebilmenin keyfini Enterprise Antalya Havalimanı rent a car ile yaşayın. Kente geldiğinizde kolayca ulaşabileceğiniz Antalya Havalimanı oto kiralama ofisimizde sizleri Enterprise kalitesi ve güler yüzle ağırlamaktan onur duyacağız. 

Antalya denildiğinde akıllara deniz, kum ve güneşin yanı sıra bünyesinde barındırdığı çoğu dünyaca da ün sahibi olan yaklaşık elli kadar antik kent de gelmektedir. Ağaç evleri, Yanartaş'ı ve doğasıyla dillere destan Olympos, Apollon Tapınağı ile meşhur Side, Antik tiyatrosuyla meşhur Aspendos bu listenin ilk üçünde yer alan antik kentlerdir. Tarihi çağlar ile günümüzü beraber soluyabileceğiniz kentte Merkez, Kaş, Gazipaşa, Alanya, Belek, Manavgat, Kemer, Serik, Kale ve Finike en fazla turist alan ilçelerdir. Tarihe selam durması, Toroslar sayesinde temiz kalabilmeyi başarmış doğası, saymakla bitmez sayıdaki plajları, dört mevsimin yaşanabildiği bir kent olması sebebiyle keşif meraklılarının gözde destinasyonlarındandır Antalya. Gelişmiş bir kültürel kimliğe sahip olan kent, birçok sanat festivaline ev sahipliği yapmaktadır. Başta Antalya Altın Portakal Film Festivali olmak üzere,  TÜBİTAK Ulusal Gökyüzü Gözlem Şenliği, Uluslararası Antalya Caz Festivali, Antalya Uluslararası Kısa Film/Video Festivali, Alanya Uluslararası Kültür Sanat Festivali, Antalya Piyano Festivali, Beachpark Rock Festivali ve Uluslararası Antalya Kum Festivali de diğer önemli festivaller arasında sayılabilir. Hardianus Kapısı, Kaleiçi, Karaalioğlu Parkı, Antalya Müzesi, Karain Mağarası, Saklıkent kayak merkezi, Düden Şelalesi, eski Antalya evleri, Antalya'ya gittiğinizde görmeden dönmemenizi önereceğimiz lokasyonlardır. Antalya'nın yerel lezzetlerinden olan tahinli piyaz, şakşuka, tandır kebabı, hibe, patlıcanlı cive, hibeş, mavi yengeç,  bergamut ve turunç pekmezi, arap kadayıfı, karpuz reçeli, kölle gibi tatları mutlaka denemelisiniz. Geziniz boyunca Enterprise olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Site Creation by Sirius Interactive