Ek hizmet

Uygulama

Açıklama

Adres teslimtek seferSeçilen ofisin, 15 km'lik ilçe sınırları içerisinde, belirttiğiniz adrese, çalışma saatleri içerisinde araç teslim edilir ve iade alınır. Aynı gün içerisindeki rezervasyonlarda, araç teslim hizmetinizin kesin onayı, ilgili ofis tarafından aranarak verilecektir. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için, firmamızdan daha önce kiralama yapmış olma koşulu aranmaktadır.
Adresten iadetek sefer
Navigasyongünlük / max 7 günTrafikte daha az zaman harcayarak, yönünüzü bulmak için navigasyon cihazı kiralayabilirsiniz.
Ek sürücügünlük / max 12 günAracı kullanacak her sürücü sözleşmede olmalıdır. Aksi taktirde sigorta ve sözleşme koşulları geçersiz kalır.
Bebek/Çocuk koltuğugünlük / max 10 günYasalara göre 36 kg altındaki çocuklar için araçlarda çocuk koltuğu kullanmak zorunludur.
   
Ek sigortaUygulamaAçıklama
Mini hasar sigortası eko/orta/üstgünlük / max 12 günAraçta gruba bağlı olarak değişen tutarlarda oluşan maddi hasarları,müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır
Lastik,cam,far sigortası eko/üstgünlük / max 12 günAraçtaki standart kasko, lastik, cam ve farlara verilen hasarları kapsamamaktadır. Bu sigorta ile lastik,cam,far hasarları da teminat altına alınmaktadır. 1 adet hasar için geçerlidir.
İhtiyari mali mesuliyetgünlük / max 12 günZorunlu mali mesuliyet sigortasına ilave olarak, üçüncü şahıslara karşı maksimum 250.000 TL tutarında güvence sağlar.
Ferdi kaza sigortasıgünlük / max 12 günSürücü ve araç içindeki yolcuları sigorta limitleri dahilinde güvence altına alır.
Güvence Paketigünlük / max 12 günRezervasyonunuzun alış saatinden önce talep edildiği taktirde, ücret kesintisi olmadan iptal edilmesine olanak sağlar. Ayrıca aracı rezervasyon bitiş tarihinden önce iade ederseniz, yeniden hesaplanan kiralama ücreti sonrasındaki fazla tahsilat tarafınıza iade edilecektir.