MENÜ  

Beylikdüzü Araç Kiralama

İstanbul , Beylikdüzü

  • Adres: Cumhuriyet Mh. Derviş Eroğlu Cd. No:1/1  Beylikdüzü/İstanbul  ( Doğa Yediemin Otoparkı içi,Cumhuriyet Mah. Metrobüs durağı yan tarafı )
  • E-mail: beylikduzu@enterprise.com.tr
  • Telefon: 0212 970 3 937
  • Pazartesi - Pazar / 08:30-19:00
  • Ofisimiz sokağa çıkma kısıtlaması olduğu günlerde kapalıdır.
beylikdüzü araç kiralama

Boğazın incisi, Avrupa ve Anadolu'nun gözbebeği İstanbul, tarihi ve yoğun metropol hayatıyla tam anlamıyla 24 saat yaşayan bir kenttir. İlçeler arasındaki mesafe uzaklığı sebebiyle ulaşımın en kolay ve konforlu hali olan Beylikdüzü araç kiralama hizmetini Enterprise Beylikdüzü rent a car olarak vermekten mutluluk duyuyoruz. Beylikdüzü, İstanbul'un en batıdaki ilçelerinden biridir. M.Ö 7. Yüzyılda yerleşim almaya başlayan, Büyük Marmara Depremi'nin ardından yerleşim sayısında artış gözlemlenen ve gecekondu yapılaşması neredeyse yok denecek kadar az olan Beylikdüzü'nde yapılaşma muntazamdır. Uzun mesafeleri rahatça ve Enterprise kalitesiyle aşabilmek için Beylikdüzü kiralık araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.  

8500 senelik yerleşik tarihiyle dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul sırasıyla, 330-395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395-1204, 1204-1261 arasında Latin İmparatorluğu ile 1261-1453 yılları arasında Bizans İmparatorluğu ve son olarak 1453-1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu na başkentlik yapmıştır. Tüm bu medeniyetler sayesinde tam bir açık hava müzesi niteliğindedir. İstanbul, her semti ve ilçesi ile ayrı ayrı günlerce gezilebilecek bir güzelliğe sahiptir. İstanbul'da turistik açıdan değerli olan durakları listeleyecek olursak; Ayasofya Camii, Yerebatan Sarnıcı, Galata Köprüsü, Beylerbeyi Sarayı, Çırağan Sarayı, Myrelaion Kilisesi, Sultan Ahmet Camii, Topkapı Sarayı, Eyüp Sultan Camii, Dolmabahçe Sarayı diye liste başlıkları uzuyor gidiyor. Tarihi İstanbul turunuzun ardından Beylikdüzü sahillerinde yürüyüş yaparak günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Beylikdüzü'nde merkezi bir konumda bulunan Enterprise araç kiralama ofisimize gelerek kendinize en uygun aracı seçebilirsiniz.      

Site Creation by Sirius Interactive